logo

Питання Криму не повинно сходити з порядку денного — новий представник

Питання Криму не повинно сходити з порядку денного — новий представник

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Херсонської області представив постійного представника держави в Автономній Республіці Крим – ним став Антон Кориневич.

Про це повідомили в представництві президента в АР Крим.

«Ми будемо максимально робити все, щоб кримське питання не сходило з порядку денного, і щоб максимально забезпечити захист прав громадян України, які проживають в тимчасово окупованому Криму, і внутрішньо переміщених осіб з Криму. Для нас пріоритетом є люди та захист їхніх прав», — сказав під час представлення Кориневич.

За його словами, представництво працюватиме над стратегією деокупації та реінтеграції Криму. Також він пообіцяв реагувати на порушення прав жителів анексованого півострова.

Антон Кориневич — кандидат юридичних наук, працював заступником директора Інституту міжнародних відносин КНУ імені Шевченка. Залучався як експерт до роботи українських правоохоронців, міжнародних організацій та правозахисних організацій у питаннях Криму та Донбасу.

Матеріал доповнюється

Джерело статті: “http://fromua.news/article/5276119/pitannya-krimu-ne-povinno-shoditi-z-poryadku-dennogo-noviy-predstavnik/”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.