logo

За саундтрек до серіалу «Чорнобиль» львівський хор отримав 25 тис. грн від мерії

За саундтрек до серіалу «Чорнобиль» львівський хор отримав 25 тис. грн від мерії

У суботу, 29 червня, на сцені фестивалю Leopolis Jazz Fest на пл. Ринок виступив львівський муніципальний хор «Гомін». Cаме цей хор виконав саундтрек до серіалу «Чорнобиль». За промоцію Львова на міжнародній сцені хору подякував міський голова Андрій Садовий.

«Ви, напевно, бачили і чули про фільм „Чорнобиль“. І ви знаєте, що цей фільм був під загрозою зриву. Виникло запитання — терміново зробити фінальний саундтрек. Не знайшли нікого, хто може це зробити з високою якістю. І тут наш муніципальний хор „Гомін“ говорить „ок“. Вони за годину зробили фінальний саундтрек. Це круто. Це Львів. Це Україна. Хочу від імені громади міста Львова вшанувати наш муніципальний хор цим дипломом і 25 тис. грн для хору від міста», – сказав Андрій Садовий.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6

Фото Львівської міськради

Відтак мер вручив хору «Гомін» диплом, як подяку від громади міста за самобутню мистецьку творчість, промоцію міста Львова на світовій арені, створення та автентичне виконання композиції для кінострічки «Чорнобиль». Також мер вручив значок прапора України художньому керівнику хору Русланові Ляшенкові.

За словами художнього керівника хору Руслана Ляшенка, пропозиція виконати саундтрек до серіалу була дуже неочікувана і хор мав лише одну годину, щоб його записати.

«До нас звернувся художній керівник ансамблю Львівської філармонії Андрій Яцків, з яким зв’язались американські колеги. Серіал вже був на етапі закінчення і продюсерам був потрібний чоловічий хор, який би швидко записав цей саундтрек. Ми одразу ж зголосились, швидко зібрались у церкві святого Лазаря та за годину записали композицію «Вічная пам’ять», – розповів художній керівник муніципального хору «Гомін» Руслан Ляшенко.

Нагадаймо, що прем’єра британо-американського серіалу «Чорнобиль» відбулась 6 травня цього року. Остання, п’ята серія, вийшла в ефірі HBO 3 червня. Серіал створений американським каналом HBO та британським Sky Atlantic.


Джерело статті: “https://zaxid.net/za_saundtrek_do_serialu_chornobil_lvivskiy_hor_otrimav_25_tis_grn_vid_meriyi_n1484395”

На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости.